درباره موسسه همراهان فردا

همراهان فردا کیست؟

موسسه مشاوره بازاریابی بین المللی همراهان فردایی روشن با نام تجاری موسسه همراهان یک شرکت تبلیغاتی تسهیل خدمات آموزشی می باشد، که از سال 1393 در حال فعالیت می باشد. فعالیت های این مجوعه تا فروردین ماه 1400 تحت نظر 2 آموزشگاه معتبر کشور بوده است.

این مجموعه از ابتدای سال 1400 با ریبرندینگ فعالیت خود را به صورت مستقل آغاز نمود. عمده خدمات ارائه شده در این مجموعه در طی ۲ سال گذشته معطوف افزایش سطح علمی و آموزشی کشور بوده است.

موسسه همراهان فردای روشن

اهداف موسسه همراهان چیست؟

افزایش سطح تحصیلات

تحصیلات دانشگاهی در تمام جوامع به فرد وجه و جایگاه خوبی می بخشد. و به او در یافتن شغل مناسب کمک می کند. ما در موسسه همراهان با شناخت درست این نیاز بستری فراهم کرده ایم که افراد علاقمند به علم بتوانند در رشته های مورد علاقه خود تحصیل کنند.

تسهیل مسیر آموزشی

هدف ما در موسسه همراهان هموار ساختن مسیر آموزشی است. تا افراد بتوانند با صرف هزینه و زمان کمتر در رشته مورد علاقه خود مشغول به تحصیل شوند و به دور پروسه های اداری طاقت فرسا فارغ التحصیل شده و مدرک خود را کسب کنند.

رفع موانع ادامه تحصیل

برخی افراد با وجود علاقه به ادامه تحصیل و کسب مدارج علمی بخاطر مشغله زیاد از تحصیل بازمانده اند. ما در موسسه همراهان با ساز و کاری مبتکرانه موانع ادامه تحصیل مانند کمبود زمان را تا حد ممکن از سر راه داوطلبان برداشته ایم.

سوالات متداول

موسسه همراهان با بیش از 9 سال سابقه درخشان در صنعت آموزش کشور خدمات ارزنده ای را به داوطلبان و متقاضیان در تمام مقاطع تحصیلی از دبستان تا دکتری ارائه داده است. همچنین اعزام داوطلب جهت بورس تحصیلی و ورود به رشته های پزشکی و دندانپزشکی در کشورهای چین، روسیه، کانادا و ترکیه نیز بخشی از این خدمات بوده است.

موسسه همراهان با هدف ارتقای سطح آموزش و بهبود روند تحصیلات پا به عرصه آموزشی کشور گذاشت.

ضمانت موسسه همراهان در این مورد است که در صورت عدم حصول نتیجه مد نظر کل مبلغ قرارداد به کاربر استرداد می شود.

اگر داوطلب در مدت زمان گفته شده فارغ التحصیل نشود کل شهریه و سنوات دانشگاهی، به عهده مجموعه همراهان می باشد.

طبق آمار رسمی وزارت علوم، شاغلین درحال تحصیل، دوره 2ساله را طی 5/3 تا 4 سال طی می کنند اما با طرح ویژه شاغلین همراهان (با گارانتی قرارداد تضمینی) خیلی آسان و مطمئن می توانند مدرک خود را از دیپلم تا دکترا بدون اتلاف وقت بگیرند. همچنین موسسه همراهان یک مزیت دیگر که شامل سرویس دهی آنلاین صفرتا صدی و همراهی در امتحانات میان ترم و پایان ترم هست را نیز ارائه می دهد.