دریافت مدرک معادل و هم سطح

مدرک معادل یا هم سطح فرصتی بی نظیر است، برای افرادی که می خواهند سوابق کاری، تجربیات و مهارتهای فردی را تبدیل به مدارک معتبر و قابل ارزشیابی کنند. با مؤسسه همراهان مسیر موفقیت شغلی خود را هموار کنید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ارتباط با مشاوران موسسه همراهان اطلاعات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید.

درخواست مشاوره و سرویس

موسسه همراهان فردای روشن

مدرک معادل یا هم سطح چیست؟

مدرک معادل یا هم سطح نوعی مدرک است که در آن دوره های آموزشی و مهارت های فرد را به مدارک معتبر تبدیل می کند. این مدارک کاملا قابل ارزشیابی هستند. اگر فرد تجربیات بسیاری در زمینه تخصص خود داشته باشد و دوره های آموزشی بسیاری را نیز گذرانده باشد، می تواند با دریافت مدارک معادل تمام تجربیات خود را به مدارک معتبر تبدیل کند. مدرک معادل تجمیع کننده تمام توانایی ها و مهارت های فرد در قالب مدرکی ارزشمند است.

مدارک معادل قابل ارائه به شرکت ها و سازمان ها برای استخدام و ارتقای شغلی هستند. مدارک هم سطح در تمام کشورهای دنیا معتبر هستند چرا که گواه بر توانایی، تخصص و مهارت های فرد است. این گواهینامه ها و مدارک هم سطح از دیپلم تا دکتری قابلیت ارائه دارند.

پکیج رزومه

آیا معادل سازی مدرک کافی است؟
همانطور که بالاتر اشاره کردیم در تمام دنیا مدارک معادل و هم سطح به عنوان مدارک معتبر شناخته می شوند اما در ایران با برخورد سلیقه ای برخی از ارگان ها و سازمان ها این مدارک را به رسمیت نمی شناسند و در جذب نیرو به این مدارک توجه نمی کنند. در مواجه با این موضوع موسسه همراهان به شما استفاده از پکیج رزومه را پیشنهاد می کند.
موسسه همراهان فردای روشن

گواهینامه معتبر آموزشی

با توجه به اهمیت گواهینامه ها در تکمیل رزومه 3 گواهینامه معتبر مورد تایید وزارت خانه های علوم، ارشاد، سازمان فنی حرفه ای و بهزیستی به متقاضی اعطا می شود.

موسسه همراهان فردای روشن

بلاگ اختصاصی

در این سرویس به هر متقاضی یک بلاگ اختصاصی با آدرس مشخص ارائه می شود که در آن اطلاعات جامع فرد، رزومه، و لینک های مرتبط با شبکه‌های اجتماعی قرارداده می شود.

موسسه همراهان فردای روشن

مقاله و کتاب تخصصی

داشتن تالیفات در ارزش گذاری رزومه بسیار موثر است. ما به متقاضی کمک می کنیم تا بتواند با توجه به رشته تحصیلی یا شغل خود مقاله یا کتاب تالیف کند.

موسسه همراهان فردای روشن

عضویت کانون اهل قلم

عضویت در کانون اهل قلم این فرصت را به متقاضی می دهد که از مزایای این کانون استفاده کند. کمک به چاپ کتاب و بیمه تامین اجتماعی از جمله این مزایا است.

موسسه همراهان فردای روشن

بیمه تامین اجتماعی و تکمیلی

ارائه بیمه تامین اجتماعی و بیمه تکمیلی فرصت مناسبی برای متقاضیان است تا بتوانند با پرداخت حق بیمه با تخفیف 90 درصدی تا روز بازنشستگی خود را بیمه کنند.

موسسه همراهان فردای روشن

توصیه نامه کاری

توصیه نامه ها تسهیل کننده روند اشتغال یا ارتقای شغلی هستند. ما با اعطای توصیه نامه های لازم از مراکز معتبر روند استخدام یا ارتقا متقاضی را تسهیل می کنیم.

پکیج ویژه مهارتی

پکیج ویژه مهارتی تکمیل کننده پکیج رزومه می باشد که در آن سرویس های متنوع تری ارائه می شود. اگر می خواهید اقامت کاری بگیرید یا صنعت و حرفه خود را بین المللی کنید، پیشنهاد موسسه همراهان استفاده از پکیج ویژه مهارتی است.

آیلتس تضمینی

نداشتن مهارت زبان انگلیسی مانع فعالیت های بین المللی اخذ اقامت است. شما می توانید بدون دغدغه نمره 5 الی 6 آیلتس را در ظرف 3 تا 6 ماه به صورت تضمینی دریافت کنید.

سایت اختصاصی

ارائه سایت اختصاصی دو زبانه( انگلیسی-فارسی) این امکان را به شما می دهد که در فضای بین المللی نیز شناخته شوید و فعالیت های خود را گسترده تر کنید.

تاییدیه وزارت امور خارجه

تمام مدارکی که به شما اعطا می شود دارای تاییدیه وزارت امور خارجه ایران و قابل ترجمه هستند. شما می توانید به راحتی در کشورهای دنیا از این مدارک استفاده کنید.

سوالات متداول

مخاطبین این پکیج کسانی هستند که تجربه کاری خوبی دارند و می خواهند این تجارب را به مدرک های معتبر تبدیل کنند ویا افرادی که بخواهند فعالیت جدیدی را شروع کنند و نیاز به مدرک تخصصی دارند.

بله قابل استعلام است . متقاضی ابتدا باید از کارگزینی مربوطه سوال کند که این مدارک هم سطح را می پذیرند یا خیر و اینکه این مدرک تغییری در مزایا و پست سازمانی او ایجاد می کند و سپس برای دریافت مدرک اقدام کند.

بله مدارک معادل در تمام کشورهای دنیا معتبر بوده و کاربردهای متعدد دارد و همچنین مورد تایید کمپانی وس در کانادا می باشد.

موسسه همراهان با داشتن متخصصان مجرب در حوزه آموزش و با در نظر گرفتن تمامی شرایط متقاضی، اقدام به پذیرش متقاضی می کند.

دریافت این مدرک با توجه به شرایط متقاضی از شش ماه تا یکسال زمان می برد.

مدارک معادل در تمامی مقاطع از دیپلم تا دکتری قابلیت دریافت دارد. سابقه کاری متقاضی تعیین کننده مقطع دریافتی است. برای مثال برای دریافت مدرک کارشناسی ارشد باید متقاضی حداقل 5 سال سابقه کار داشته باشد و برای مقطه دکتری سابقه کاری بین 7 تا 10 سال نیاز است.

هزینه این پکیج با توجه به شرایط متقاضی متفاوت خواهد بود. برای استعلام هزینه با کارشناسان موسسه همراهان تماس بگیرید.

مدارک معادل یا هم سطح به فرد کمک می کند تا در راستای ارتقای شغلی تجربیات قبلی خود را به مدارکی معتبر تبدیل کند. همچنین مدرک معادل باعث می شود که دسترسی به شغل مورد علاقه راحت تر باشد.