ارتقا مدرک تحصیلی از دیپلم تا دکتری

اگرقصد دارید مدارک دانشگاهی و مهارتی خود را ارتقا دهید، اگر به عنوان مدیر، شاغل یا فردی جویای کار می خواهید به پیشرفت های قابل توجهی در حوزه فعالیتی خود دست یابید، اگر موفقیت انتخاب شماست، موسسه همراهان همراهی ایده آل برای رسیدن شما به این اهداف است.

چرا باید مدرک دانشگاهی خود را ارتقا دهیم؟

در کشور ما مدرک تحصیلی تعیین کننده موقعیت شغلی افراد است. سازمان ها، ارگان ها و شرکت های خصوصی، مدرک تحصیلی را معیار جذب نیرو قرار می دهند. اگر بخواهید که در روند مصاحبه دست بالا را داشته باشید و با شرایطی ایده آل جذب شوید باید مدرک خود را ارتقا دهید.

اگر در شغل کنونی خود به دنبال ارتقا هستید و می خواهید حقوق خود را افزایش دهید و از مزایای بیشتری بهرمند شوید، گزینه ارتقای مدرک بهترین گزینه پیش روی شماست. در هر مقطعی که هستید با همراهی موسسه همراهان می توانید به مقاطع بالاتر فکر کنید و مسیر موفقیت را برای خود هموار کنید.

موانع ادامه تحصیل

موسسه همراهان با درک عمیق از موانع ادامه تحصیل برای هر مشکل راه حل مناسبی را ارائه می دهد.

عدم کسب نمره مطلوب

حجم کتب و منابع درسی

مشغله کاری

کمبود زمان

دور شدن از فضای آموزشی

تردید در انتخاب رشته

ارتقا مدرک تحصیلی با همراهان

آیا می‌دانید موسسه همراهان دانشگاه، با سال ها کار تحقیقاتی این موانع را به‌طور تخصصی شناسایی و راهکارهای آن را در غالب پکیج شاغلین پلاس برایتان تهیه‌کرده است تا بدون تغییری در برنامه زندگی و روزمرگی شما ، از قدم اول تا جشن پایان تحصیلی با معدل بالا در رشته کاربردی همراهت باشد!

با همراهان می توانید مدرک خود را در مقاطع زیر ارتقا دهید:

  • دیپلم به کارشناسی
  • دیپلم به کاردانی
  • کاردانی به کارشناسی
  • دیپلم به کارشناسی
  • کارشناسی به کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد به دکتری
ارائه خدمات کاملا قانونی و قابل استعلام از مراجع مربوطه
ثبت نام و شروع مسیر آموزشی در کمترین زمان ممکن
مشاوره تخصصی برای انتخاب رشته و دانشگاه پیش از قرارداد
همراهی و پشتیبانی مستمر تا زمان دریافت مدرک
روش پرداخت متناسب با شرایط اقتصادی داوطلب
رفع تمامی موانع ادامه تحصیلی برای شاغلین
موسسه همراهان فردای روشن

علاقه مند به شروع مسیر خود هستید؟

با ثبت اطلاعات خود در سامانه صدای مشاور همراهان در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و در این مسیر همگام شما خواهند بود.

درخواست مشاوره و سرویس

سوالات متداول

بهتر از شما مشکلات و موانع را میشناسیم و برای تک تک آنها راه حل قانونی و منطقی مناسب طراحی کرده ایم. بدون تغییری در برنامه زندگی و روزمرگی شما ، از قدم اول تا جشن پایان تحصیلی با معدل بالا در رشته کاربردی همراهتان هستیم.

بله متقاضی در دانشگاه ثبـــت نام می شود و باید توجه کنید که موسسه همراهان صادر کننده مدارک شما نیست و دانشگاه ها یا مراکز مورد تایید وزارت علوم که مجوز صدور مدرک دارند، مدرک دانشگاهی را صادر می کنند.

بله، موسسه همراهان با توجه به مفاد قرارداد خود و تعهدی که در قبال متقاضیان دارد تا زمان دریافت مدرک با مشاوره ها و خدمات متنوع در کنار متقاضی می ماند

بله با وضعیت موجود در ایران و آمار بیکاری، دریافت مدرک تحصیلی و تکمیل رزومه، راهی مناسب جهت پیدا کردن شغل بهتر و ارتقا شغلی است.

بله، این قرارداد براساس مفاد 10 و 190 ماده 651 قانون مدنی تنظیم شده است و موسسه همراهان به عنوان وکیل متقاضی وظیفه تسهیل گری آموزشی برای متقاضی را به عهده دارد. همچنین موسسه همراهان نماینده مراکز آموزشی، موسسات و دانشگاه های رسمی است که فرد می تواند به طور کامل از خدمات این مراکز استفاده کند.

بله. طرح های موسسه همراهان در واقع دوره های آموزشی دانشگاهی است. در این طرح ها شاغلین در ظرفیت 15 درصدی مراکز آموزشی سطح کشور ثبت نام قانونی می شوند، کد و پروفایل دانشجویی دریافت می کنند و بر اساس انتخاب واحد هر ترم، شهریه قانونی می پردازند.

بله، در موسسه همراهان ارتقای مدرک در تمام مقاطع امکان پذیر است. از مقطع دیپلم تا دکتری می توان مدرک خود را ارتقا داد.